Tasmanian Tiger Tac Pouch 6 Multicam
Code: 7899-394Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 6 v provedení multicam, je univerzální pouzdro pro osobní potřeby, první pomoc a elektronická zařízení - zejména systém nočního vidění LUCIE.
- Ploché kapsy ze síťoviny
- D-ringy
- Horní vnitřní kapsa systému LUCIE
- Elastické smyčky
- Otvor pro vyvedení antény
- Systém MOLLE
Additional parameters
| Category: | Sumky univerzální |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236219142 |
| Color: | Multicam |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 250 g |
| Rozměr: | 19 x 18,5 x 5 cm |
| Materiál: | CORDURA® 500 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
