Tasmanian Tiger Tac Pouch 5 Coyote Brown
Code: 7651-346Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 5 v provedení coyote brown, je nejoblíbenější sumka v řadě TT MIL POUCH. Svojí velikost je ideální pro menší předměty a extra široké otevírání na zipy usnadňuje přístup k Vašim věcem. Sumka je navíc opatřena velcrem na umístění jmenovky nebo patche.
- Extra široké otevírání na zip
- Rain cover
- Pásky na suchý zip pro jmenovku
- Kompatibilní se systémem MOLLE
Additional parameters
| Category: | Sumky univerzální |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236948530 |
| Color: | Coyote Brown |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 170 g |
| Rozměr: | 20 x 15 x 5 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
