Tasmanian Tiger Tac Pouch 4 Horizontal Khaki
Code: 7650-343Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 4 Horizontal v barvě khaki je malou sumkou od renomovaného výrobce Tasmanian Tiger, určená na drobné věci, první pomoc či doplňky, MOLLE vazba. Tato sumka má uvnitř na zadní straně dvě elastická poutka na fixaci neseného materiálu.
Additional parameters
| Category: | Sumky univerzální |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236012026 |
| Color: | Khaki |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 95 g |
| Rozměr: | 10 x 15 x 4 cm |
| Materiál: | CORDURA® 500 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
