Tasmanian Tiger Tac Pouch 3 Radio Olive
Code: 7794-331Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 3 Radio v provedení olive, je malá univerzální sumka na radiostanici.
Additional parameters
| Category: | Sumky na rádio |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236073768 |
| Color: | Zelená |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 100 g |
| Rozměr: | 16 x 11 x 2 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
