Tasmanian Tiger Tac Pouch 2 Radio MKII Černé
Code: 7679-040Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 2 Radio MK II v černém provedení, je pouzdro pro rádio SEM 52 nebo rádia podobného typu a velikosti. Pouzdro je ploché a kompatibilní se systémem MOLLE. Spodní prostor pro baterie lze otevřít, abyste mohli snadno a rychle vyměnit zdroj.
- Low-profile sumka na rádio
- Otevíratelná spodní část pro rychlou výměnu baterií
- Vhodné pro SEM 52 a radiostanice obdobného typu
- Kompatibilní se systémem MOLLE
- Velikostně nastavitelné popruhy
Additional parameters
| Category: | Sumky na rádio |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236083736 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 160 g |
| Rozměr: | 22 x 10 x 4 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
