Tasmanian Tiger Tac Pouch 2 Radio Khaki
Code: 7648-343Product detailed description
Tasmanian Tiger Tac Pouch 2 Radio v provedení khaki, je nastavitelné pouzdro pro všechny druhy radiostanic.
- Pouzdro s nastavitelnou velikostí
- Vhodné pro všechny typy radiostanic
- Podélně a příčně nastavitelné popruhy
- MOLLE kompatibilní
Additional parameters
| Category: | Sumky na rádio |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236082838 |
| Color: | Khaki |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 100 g |
| Rozměr: | 15 x 7 x 7 cm |
| Materiál: | Polyester |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
