Tasmanian Tiger Smoke Pouch Černé
Code: 7775-040Product detailed description
Tasmanian Tiger Smoke Pouch v černém provedení, je univerzální pouzdro na dýmovnice určené pro různé rozměry kouřových granátů, nejčastěji DM25, DM32, DM35. Pouzdro může být nastaveno na délku rychloupínacím uzávěrem na suchý zip a šířkou bungee cordu. Zajištění
pomocí 25 mm popruhu. Kouřové pouzdro lze kombinovat se systémem MOLLE.
- TT univerzální pouzdro
- Vyrobeno z Cordura 700 DEN
- Určeno pro různé obaly, kouřové a zářivé náplně typů DM25 / DM32 / DM35
- Délka nastavitelná rychloupínacím uzávěrem na suchý zip a šířkou bungee cordu
- Zajištění pomocí 25 mm popruhu
- Systém MOLLE
Additional parameters
| Category: | Sumky na granáty |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236074390 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 110 g |
| Rozměr: | 17 x 9 x 5 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
