Tasmanian Tiger SGL PI Pistol Mag Pouch MCL L Černá
Code: 7784-040Product detailed description
Sumka Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL L je větší verze samosvorného pistolového pouzdra od Tasmanian Tiger. Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL L v černé barvě je zásobníková sumka samosvorného typu na 1 zásobník na 20-30 ran pro MP7, hravě ovšem pojme všechny dvouřadé a jednořadé pistolové zásobníky (Glock, Sig, CZ, HK atd)
• Fixace pomocí elastického popruhu
• Kapacita 1x zásobník pro MP7
• Low-Pro konstrukce
Additional parameters
| Category: | Sumky krátká zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236000948 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 50 g |
| Rozměr: | 10.5 x 4.5 x 2 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
