Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MKII Černý
Code: 7707-040Product detailed description
Sumka Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MKII posouvá pojem modularita na zcela novou úroveň. a představuje tak neutuchající vůli firmy Tasmanian Tiger neustále posouvat své produkty dále. Sumka Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MKII v černé barvě je nové, praktické univerzální poudro s odnímatelnou chlopní s možností zapínání na fastex sponu na jeden zásobník zbraní tipu G36, SA58, SIG, AK47 nebo CZ805 BREN s fixací na gumovou shockcord pruženku. V případě odepnutí chlopně je zásobník fixován pomocí tahátka na shockcord pružném lanku.
• Fixace na elastické pruženky
• Odnímatelná chlopeň
• Univerzální velikost
• Univerzální velikost
Additional parameters
| Category: | Sumky dlouhá zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236005660 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 150 g |
| Rozměr: | 18 x 9 x 4 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
