Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL Černá
Code: 7957-347Product detailed description
Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL v černé barvě je univerzální zásobníková sumka na 1 zásobník. Díky své konstrukci a principu fixace pomocí shockcordu je schopna přízpůsobit se na zásobníky pro zbraně M4/AR15, SA58, G36 či CZ 805.
• fixace na elastické pruženky
• kapacita jeden zásobník
• LASER-CUT Molle vazba na přední části
Additional parameters
| Category: | Sumky dlouhá zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236973273 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 65 g |
| Rozměr: | 13 x 11 x 3 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
