Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch HZ BEL Khaki
Code: 7823-343Product detailed description
Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch HZ BEL v provedení khaki, je krátká zásobníková sumka pro G-36 zsáobníky s fixací pomocí bungee cordu.
- Elastický uzávěr
- Kapacita jeden zásobník
Additional parameters
| Category: | Sumky dlouhá zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236217438 |
| Color: | Khaki |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
| Váha: | 70 g |
| Rozměr: | 13 x 8 x 7 cm |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
