Tasmanian Tiger IFAK MKII S Olive
Code: 7364-331Product detailed description
Tasmanian Tiger IFAK MKII S v provedení olive, je sumka na zdravotnický materiál s rychlým přístupem. Panel se smyčkami pro vybavení lze jednoduše vyjmout.
- Popruhy pro vytahování ve dvou barvách (červená a černá)
- Otevírání na suchý zip
- Vyjimatelný panel pro individuální obsah
- Systém MOLLE
| Rozměry: | 15 x 15 x 5 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 g |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Additional parameters
| Category: | Sumky medic |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236943580 |
| Color: | Zelená |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
