Tasmanian Tiger Dump Pouch light Coyote Brown
Code: 7643-346Product detailed description
Tasmanian Tiger Dump Pouch light v provedení coyote brown, je low-profile odhazovák vhodný pro prázdné zásobníky, případně další vybavení. Je v něm dost prostoru pro 2-3 zásobníky pro G36 nebo 4 zásobníky pro M4. Odhazovák je navržen tak, aby byl extra plochý, snadno se sbalil do malého balíčku. Kompatibilní se systémem MOLLE.
| Rozměry: | 10 x 10 x 1 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 g |
| Materiál: | T-Cover Tex |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Additional parameters
| Category: | Odhazováky |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236043938 |
| Color: | Coyote Brown |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
