Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch MP5 Coyote Brown
Code: 7574-346Product detailed description
Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch MP5 v provedení coyote brown, je dvojitá zásobníková sumka na 2 30-ranné zásobníky pro MP5. Sumka je opatřena krycí chlopní na suchý zip.
| Rozměry: | 15,5 x 8,5 x 3 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 g |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Additional parameters
| Category: | Sumky dlouhá zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236021103 |
| Color: | Coyote Brown |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
