Tasmanian Tiger 2 SGL Backup Mag Pouch M4 Černé
Code: 7811-040Product detailed description
Tasmanian Tiger 2SGL Backup Mag Pouch M4 v černém provedení, je inovativní dvoudílné pouzdro vyrobené z 700 DEN Cordury. Je určen pro dva zásobníky AR-15 / PMAG G36 / Sig / AR15 / Steyr AUG, Sig 55X atd., které jsou zajištěny vertikálně a bungee cordem s velkými táhly. Sumka TT Backup Mag je kompatibilní se všemi běžnými nosiči plátů s předním dílem na suchý zip. Pouzdro Backup Mag má na přední straně 8 popruhů na suchý zip a dva další elastické pásky pro další vybavení.
- Inovativní kapsa TT mag
- Může být upevněna na suchý zip
- Elastický uzávěr
- Pro použití s M4 / PMAG G36 / Sig / AR15 / Steyer AUG, Sig 55X apod.
- Vyrobeno z 700 DEN Cordura
| Rozměry: | 23 x 14 x 3 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 g |
| Materiál: | CORDURA® 700 den |
Additional parameters
| Category: | Sumky dlouhá zbraň |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 04013236009507 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Tasmanian Tiger |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
