Láhev Camelbak Chute Mag 1L Charcoal
Code: 1513002001Product detailed description
Láhev na vodu Camelbak Chute Mag o objemu 1L je nová láhev vyvinutá pomocí nejmodernějších technologií firmy Camelbak. Nové patentované hrdlo umožní regulaci průtoku díky technologii High-Flow. Láhev na vodu Camelbak je nejen pomocník na vaší cestě nebo při vašich outdoorových i sportovních aktivitách ale dá se použít i jako láhev na kolo. Camelbak Chute Mag je lehce omyvatelná, odolná proti vylití a díky velmi robustní konstrukci zaručuje dlouhou životnost. Láhev je vybavena magnetickým uzávěrem, jenž disponuje magnety v horní části uzávěru, takže manipulace s víčkem je velice snadná.
Camelbak Chute Mag 1L Charcoal
- patentovaný ventil High Flow
- Magnetické víčko
- Transportní ucho
- Možnost mytí v myčce na nádobí
- 100% BPA,BPS a BPF FREE
Additional parameters
| Category: | Láhve na vodu |
|---|---|
| Weight: | 0.19 kg |
| EAN: | 886798009445 |
| Color: | Grey |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.19kg |
| Rozměr: | 9.5 x 9.5 x 24.5 cm |
| Objem: | 1L |
| Materiál: | Eastman Tritan Copolyester |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
