Kalhotový Opasek Combat Systems Base Belt Multicam Tropic
Code: CS-B-BB-MCT-SProduct detailed description
Combat Systems Base Belt je lehký a pohodlný kalhotový opasek se suchým zipem a polstrováním navrženým pro každodenní nošení.
Opasek Base Belt je vyroben z laminátu Cordury 500D a na vnější straně je opatřen jemným suchým zipem, který slouží k fixaci opasku Gunfighter Belt nebo Shooters Belt, jejichž je součástí. Regulaci délky a fixaci zajišťuje jednoduché a spolehlivé opaskové kování od firmy AustriAlpin, která vyrábí například spony Cobra
- Ultralehké provedení
- 45mm kování AustriAlpin pro fixaci a dotahování
- Polstrování z 3D síťoviny
| Velikost | Obvod pasu |
|---|---|
| S | 80-90 cm |
| M | 90-100 cm |
| L | 100-110 cm |
| XL | 110-120 cm |
Additional parameters
| Category: | Opasky do kalhot |
|---|---|
| Color: | Multicam Tropic |
| Manufacturer: | Combat Systems |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
