Camelbak Thermobak Mil-Spec Crux 3L S Multicam
Code: 1721901000Product detailed description
Camelbak Thermobak Mil-Spec Crux S je léty ověřený tradiční hydratační vak v barvě Multicam od amerického výrobce Camelbak. Thermobak Mil-Spec Crux přichází v novém designu, přesto nabízí to proč jej milují stovky tisíc vojáků po celém světě. Nízkoprofilový vak na vodu, izolovaná kapsa s uzávěrem na zip, odnímatelné ramenní popruhy, to vše a ještě víc nabízí tento skvělý vak. Verze S je kratší než jeho alternativa Thermobak.
Camelbak Thermobak Mil-Spec Crux 3L S Multicam:
- Ergonomické provedení
- Antibakteriální povrch
- Hydratační vak Mil-Spec Crux o objemu 3L
- Ochranná krytka náústku
- Délka hadice 106 cm
Additional parameters
| Category: | Camelbagy |
|---|---|
| Weight: | 0.6 kg |
| EAN: | 886798014616 |
| Color: | Multicam |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.6 kg |
| Rozměr: | 36 x 25 x 11 cm |
| Objem: | 3L |
| Materiál: | Cordura 500D Rip-Stop |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
