Camelbak Stealth Mil-Spec Crux 2.5L Černý
Code: 1746001000Product detailed description
Camelbak Stealth je kvalitní hydratační systém s vakem na vodu Mil-Spec Crux 2.5L, která vám zajistí přísun tekutin kdykoli budete potřebovat. Obal je vyroben z 500D cordury, čímž je i díky svému designu vhodný jak pro taktické tak civilní i sportovní užití a je dodáván s Bitte Valve kousacím ventilem. Ergonomický, nízkoprofilový design a šikovně řešené popruhy vás nebudou omezovat při nošení. Navíc jej můžete bez problémů připevnit k většímu batohu a mít jej stále po ruce. Další užitečnou vlastností je izolační vrstva ze 7mm pěny, zajišťující stabilní teplotu vody uvnitř vaku.
- Ergonomické provedení
- Hydratační vak Mil-Spec Crux
- Ochranná krytka náústku
Additional parameters
| Category: | Camelbagy |
|---|---|
| Weight: | 0.7 kg |
| EAN: | 886798014555 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.7 kg |
| Rozměr: | 36 x 23 x 11 cm |
| Objem: | 2.5L |
| Materiál: | Cordura 500D |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
