Camelbak Sabre Mil-Spec Crux 2.5L Černý
Code: 1744001000Product detailed description
Camelbak Sabre je kvalitní hydratační systém s vakem na vodu o objemu 2.5L, která vám zajistí přísun tekutin kdykoli budete potřebovat. Jako bonus oceníte kapsičku na drobnosti jako klíče a jiné drobné vybavení. Camelbak Sabre je ideální jako zdroj tekutin při outdorových aktivitách, jízdě na kole, běhu a další činnostech, kdy potřebujete zajistit pohodlný a praktický transport tekutin
- Ramenný popruhy s rychlo odepínáním
- Malá kapsička na zip
Additional parameters
| Category: | Camelbagy |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 886798014548 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.5 kg |
| Rozměr: | 36 x 21.5 x 12 cm |
| Objem: | 2.5L |
| Materiál: | Cordura 500D |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
