Camelbak MULE Mil-Spec Crux 8L Multicam
Code: 1743901000Product detailed description
Batoh Camelbak MULE Mil-Spec Crux je ideálním partnerem na krátké jedno denní tůry a výlety. Má kvalitní polstrovaná záda, hlavní kapsu na materiál a menší kapsičku s organizérem. Jako všechny další batohy od Camelbak je i tento dodáván včetně vaku na vodu Mil-Spec Crux o objemu 3L, který nepřekáží a je uložen v samostatné izolované kapse.
Batoh Camelbak MULE Mil-Spec Crux 8L Multicam
- Low-Profile Laser Cut MOLLE vazba
- 3L MIL-SPEC Crux vak na vodu s antibakteriální povrchovou úpravou
- Polstrovaná záda a ramena
- Vývody na hydratační hadici i z spodní části batohu
- 2 kapsy na uložení drobného vybavení
- Maskování v IR spektru
Additional parameters
| Category: | Vojenské batohy |
|---|---|
| Weight: | 0.9 kg |
| EAN: | 886798014463 |
| Color: | Multicam |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.9 kg |
| Rozměr: | 44 x 22 x 20 cm |
| Objem: | 8L + 3L hydratační vak |
| Materiál: | Cordura 500D Rip-Stop |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
