Camelbak Motherlode Mil-Spec Crux 35L Coyote Brown
Code: 1739201000Product detailed description
Batoh Camelbak Motherlode Mil-Spec Crux je 3 denní vojenský batoh vyznačující se výbornou kvalitou zpracování, polstrovaným zádovým systémem a vakem na vodu o objemu 3 litry. Batoh má 1 hlavní velkou kapsu pro vybavení, 1 kapsu s organizérem a 2 menší síťovinové kapsičky na drobné vybavení. Vak na vodu Mil-Spec Crux Lumbar o objemu 3 litry ve speciální izolované kapse je speciálně navržený hydratační vak, který je uložen v bederní části a posouvá tak těžiště batohu níže, čímž dělá nošení mnohem pohodlnější.
Batoh Camelbak Motherlode Mil-Spec Crux Coyote Brown:
- Objem 35L
- Laser-Cut MOLLE
- Kompresní popruhy
- Polstrovaná záda a bederní pás
- Dodáváno s 3L hydratačním vakem Mil-Spec Crux Lumbar
Additional parameters
| Category: | Vojenské batohy |
|---|---|
| Weight: | 1.8 kg |
| EAN: | 886798014531 |
| Color: | Coyote Brown |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 1.8 kg |
| Rozměr: | 53 x 34 x 31 cm |
| Objem: | 35L + 3L hydratační vak |
| Materiál: | Cordura 500D Rip-Stop |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
