Camelbak Hydrobak 1.5L Černý
Code: 1737001000Product detailed description
Camelbak Hydrobak je jednoduchý a šikovný hydratační systém navržený pro každodenní užití v čemž napomáhá jeho ergonomicky navržený design. Uvnitř camelbagu nalezneme vak na vodu Mil-Spec Crux o objemu 1.5L. Celý se dá nosit na zádech jako batoh a je dodáván s Bitte Valve kousacím ventilem. Díky Quick Link adaptéru není problém kombinovat s jiným ventilem od různých výrobců. Celý vak je velice kompaktní a navíc má menší kapsičku na drobnosti.
Hydratační Vak Camelbak Hydrobak Černý
- Quick Link adaptér pro snadné odepnutí hadice a ventilu
- Antibakteriální povlak
- Bitte Valve kousací ventil
Additional parameters
| Category: | Camelbagy |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 886798014432 |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | Camelbak |
| Váha: | 0.4 kg |
| Rozměr: | 31 x 21 x 11 cm |
| Objem: | 1.5L |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
